Misophonia@School – İkinci Gelişim Çalıştayı (Oturum 1)
21 Eylül’de (2021) Project Misophonia@School, E-Öğrenme Kursu’nuniçeriğini tartışmak amacıyla iş ortakları arasında yeni bir çevrimiçi toplantı düzenledi.
Videolar ve slaytlar içerecek ve üç alanda yapılanacak: okul içeriği, psikolojik içerik ve Misophonia içeriği. Her ortak, uzmanlıklarını paylaşmak için kendi deneyimlerini bu alanlara odaklayacaktır.
Yaklaşan gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edin!
![](https://misophonia-school.eu/wp-content/uploads/2021/09/Untitled-7.png)